Розклад руху автобусів та поїздів по станції Дрогобич
Розклад руху приміських електропоїздів Дрогобич-Львів (через Стрий)
Дрогобич (відправлення) | Львів (прибуття) | Львів (відправлення) | Дрогобич (прибуття) |
06-21 | 08-25 | 07-24 | 09-24 |
10-55 | 13-06 | 14-02 | 15-49 |
17-08 | 19-20 | 16-20 | 18-08 |
20-01 | 22-37 | 20-22 | 22-30 |
Розклад руху приміських електропоїздів Дрогобич-Стрий
Дрогобич (відправлення) | Стрий (прибуття) | Стрий (відправлення) | Дрогобич (прибуття) |
06-45 | 07-33 | 05-25 | 06-17 |
09-32 | 10-16 | 10-40 | 11-38 |
18-47 | 19-30 | 17-55 | 18-38 |
21-52 | 22-37 | 20-42 | 21-36 |
Розклад руху приміських електропоїздів Дрогобич-Самбір
Дрогобич (відправлення) | Самбір (прибуття) | Самбір (відправлення) | Дрогобич (прибуття) |
06-22 | 07-28 | 05-05 | 06-12 |
11-43 | 12-50 | 08-00 | 09-07 |
18-45 | 19-52 | 17-28 | 18-33 |
21-51 | 23-02 | 20-39 | 21-47 |
Розклад руху руху пасажирських поїздів
Розклад руху руху автобусів по автостанції № 1
Маршрут | Час відправлення | ||
робочі дні | Субота | Неділя | |
з 5.00 до 20.00 | |||
Дрогобич-Львів | 5.40, 6.15, 6.30, 6.50, 7.05, 7.20, 7.35, 7.50, 8.05, 8.30, 9.00, 9.35, 10.10, 10.45, 11.20, 12.00, 12.50, 13.35, 14.15, 15.00, 15.45, 16.40, 17.30, 18.15, 19.00, 20.00 | ||
Львів-Дрогобич | 6.40, 7.20, 7.55, 8.30, 9.15, 9.55, 10.30, 11.05, 11.45, 12.10, 12.50, 13.20, 14.00, 14.45, 15.20, 15.40, 16.10, 16.50, 17.20, 17.50, 18.10, 18.40, 19.10, 19.40, 20.20, 20.50, 22.20 | ||
Трускавець-Київ | 17.45 | ||
Трускавець-Москва (ч/з Дрогобич) | понеділок,середа, п'ятниця: 15.00 | ||
Дрогобич-Чехія | субота: 12.00 | ||
Трускавець-Варшава(ч/з Ярослав, Жешів, Сандомеж, Радом) | п'ятниця, неділя: 7.55 | ||
Трускавець - Гданьск (ч/з Варшаву) | середа, четвер, неділя : 21.20 | ||
Трускавець - Тернопіль | 5.30, 15.10 | ||
Трускавець - Коломия | 6.50 | ||
Трускавець - Ковель | 8.40 | ||
Трускавець - Кам.Подільський | 8.55 | ||
Трускавець - Луцьк | 9.45 | ||
Трускавець - Чернівці | 11.30 | ||
Трускавець - Бережани | 13.15 | ||
Трускавець - І.Франківськ | 14.15, 15.30 | ||
Трускавець - Чортків | 16.50 | ||
Трускавець - Косів | 18.10 | ||
Самбір - І.Франківськ | 8.10 | ||
Самбір - Тернопіль | 8.20 | ||
Трускавець - Хмельницький | 7.35 | ||
Трускавець - Вінниця | 21.40 |
Розклад руху автобусів по автостанції №2
Маршрут | Час відправлення | ||
робочі дні | Субота | Неділя | |
Борислав | 6.50 до 21.00 (інтервал 5-7 хв) | 6.50-21.00 | 7.00-21.00 |
Биків | 12.30, 16.50 | Х | Х |
Брониця | 7.15, 9.30, 13.30, 17.10,18.15 | 7.15, 9.30, 13.30, 17.10,18.15 | Х |
Бистриця (через Східницю) | 8.30, 12.20, 16.50 | 8.30, 12.20, 16.50 | 8.30, 12.20, 16.50 |
Винники | 7.45, 9.15, 11.00, 12.30, 13.30, 14.50,15.15,16.30,17.45, 19.50 | 7.45, 11.00, 13.30, 16.30, 19.50 | 9.15, 12.30, 17.00, 19.15 |
Вороблевичі | 7.40, 8.50,11.45, 13.30, 14.50, 17.10,18.00, 21.00 | 8.50,11.45, 13.30, 15.15, 17.10, 21.00 | 7.10, 8.50, 15.00, 16.30, 21.00 |
Городівка | 7.20, 9.50,12.30, 16.00, 18.50 | 7.20, 9.40,12.30, 16.00, 18.50 | 10.10, 12.30, 18.50 |
Грушів-Красне | 7.25, 8.30,13.30, 16.00, 17.30, 20.30 | 7.25, 8.30,13.30, 16.00, 17.30, 20.30 | Х |
Грушів (через Гинів) | 7.00, 9.10, 11.30, 13.05, 15.15, 17.15, 18.15, 20.30 | 7.15, 9.10, 11.30, 13.05, 15.15, 18.15, 20.30 | 9.00, 12.20, 16.00, 18.15, 20.30 |
Грушів (через Літиню) | 7.00, 17.15, 19.30 | Х | Х |
Добрівляни | 7.00, 8.30, 13.30, 15.30, 17.40 | 7.00, 8.30, 13.30, 15.30 | Х |
Дорожів (через Новошичі) | 7.30, 13.45, 17.40, 20.30 | 7.30, 13.45, 17.40, 20.30 | 13.45, 17.40, 20.30 |
Дорожів (через Грушів) | 8.20, 10.20, 12.20, 16.20, 18.30 | 8.20, 10.20, 12.20, 16.20, 18.30 | 10.20, 12.20, 16.20,18.30 |
Жданівка (через Уріж-Підбуж) | 11.30, 15.30 | 15.30 | 12.50, 16.05 |
Зубриця (через Східницю) | 17.10 | 17.10 | 17.10 |
Залокоть | 8.15, 11.30, 15.30 | 15.30 | 9.45, 13.05, 16.05 |
Котовань | 7.10, 13.40, 17.10, 20.30 | 7.00, 13.40, 17.10, 20.30 | 7.30, 13.40, 17.10, 20.30 |
Княгиничі | 10.10, 18.00 | 10.10, 18.00 | 10.10, 18.00 |
Лужок | 7.15, 9.00, 11.15, 13.10, 15.50, 17.10, 18.20, 20.20 | 9.00, 11.15, 13.10, 15.50,20.20 | Х |
Лібухова (через Терло-Скелів) | 11.00, 16.50 | 11.00, 16.50 | 11.00, 16.50 |
Львів | 5.50, 6.50, 7.20, 7.50, 8.10, 9.10, 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 | 5.50, 6.50, 7.20, 7.50, 8.10, 9.10, 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 | 5.50, 6.50, 7.20, 7.50, 8.10, 9.10, 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 |
Медвежа | 7.30, 8.35, 12.30 | Х | Х |
Майдан | 6.20, 14.00 | 6.20, 14.00 | 14.00 |
Львів-Нагуєвичі | 17.55 | 17.55 | Х |
Нагуєвичі | 7.25, 8.30, 10.30, 11.50, 13.10, 14.30, 15.50, 17.00, 18.30 | 7.20, 8.30, 10.30, 11.50, 13.10, 14.50, 15.55 | 8.30, 10.30, 12.00, 15.00, 16.30, 18.20, 19.40 |
Новий Кропивник | 7.40, 13.10, 16.20 | 7.40, 13.10, 16.20 | 7.40, 13.10, 16.20 |
Нижанковичі | 9.20, 11.10, 15.30, 16.40 | 9.20, 11.10, 15.30, 16.40 | 9.20, 11.10, 15.30, 16.40 |
Нижанковичі (через Міженець) | 8.55, 17.00 | 8.55, 17.00 | 8.55, 17.00 |
Орів | 6.30, 13.00, 18.00 | 6.30, 13.00, 18.00 | 6.30, 13.00, 18.00 |
Перемишель | 3.30, 20.30 | Х | 3.30, 20.30 |